Neptun24.pl

0,00 zł

Fusion Radio MS-RA205

1,367,00 zł

Producent: Fusion
Kod: MS-RA205
Wysyłka:48 godzin
Waga:0.00 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

True Marine

200 Series Marine Stereo

RA205 Radio morskie AM/FM/VHF/ipod/USB

Radio MS-RA205 z nowej generacji serii 200 z połączeniem FUSION-Link NMEA 2000. Dobrze wyposażone, kompaktowych rozmiarów, morskie radio stereofoniczne, które dostarcza mocnego, klarownego i dynamicznego dźwięku. Front radia Fusion jest wodoodporny wg standardu IPX5, jeśli zostanie prawidłowo zamontowane na płaszczyźnie.

Radio napędzane przez zaawansowany procesor ARM-9 oferuje szybka i intuicyjną kontrolę audio. Interfejs FUSION’s iPod pozwala na nawigację po menu iPoda i pozwala na selekcję piosenek danego artysty, utworów, list odtwarzania, albumów, gatunków muzycznych i na podstawie kompozytora.

Niniejszy prawdziwie morski produkt posiada trzyletnia gwarancję.

  • Źródła: AM/FM/VHF/USB/iPod/iPhone/MTP/Bluetooth*AUX/SiriusXM-Ready (tylko w USA)**
  • Certyfikacja NMEA 2000
  • FUSION-Link
  • Odbiornik VHF
  • Odtwarzanie video z iPoda & iPhone'a (ze wspieranymi modelami iPoda i stacją dokującą MS-DKIPUSB)
  • Technologia Multi-Zone
  • Wsparcie audio dla MTP (Media Transfer Protocol)

Podłącz wspieranego smartphone'a z systemem Android lub Windows poprzez USB do radia MS-RA205, by mieć intuicyjny i szybki dostęp do swojej całej biblioteki muzycznej i by odtwarzać utwory podczas żeglugi po morzu (funkcja wymaga aktualizacji oprogramowania Fusion). FUSION posiada wsparcie dla całej gamy smartphone'ów przy użyciuts MTP. Lista kompatybilnych urządzeń objętych wsparciem znajduje się w sekcji specyfikacji technicznej. W celu zapewnienia wodoodpornej ochrony dla swojego urządzenia MTP, zainstaluj stację FUSION UNI-Dock, która zapewni mu ochronę, naładuje je oraz będzie odtwarzała media. Jest ona na tyle duża, że bez problemu pomieści nawet Samsung Galaxy S4. (Stacja MS-UNIDOCK sprzedawana jest osobno)

Strumieniowanie materiałów audio przez Bluetooth:
Dodaj MS-BT200 lub MS-BT100 do swojego systemu morskiej rozrywki FUSION serii 205, by cieszyć się swoimi ulubionymi ścieżkami audio wewnątrz strefy swojego statku.

Zewnętrzny moduł Bluetooth MS-BT200 przystosowany jest do strumieniowania materiałów audio z kompatybilnego smartphone'a lub odtwarzacza mediów bezpośrednio do morskiego sprzętu stereofonicznego Fusion. MS-BT200 podłącza się do wtyczki radia satelitarnego (SiriusXM) Twojego zestawu stereo.

Uwaga: MS-BT200 nie może być operowany równocześnie z odbiornikiem radia satelitarnego (SiriusXM). Dla instalacji, w których gniazdo radia satelitarnego (SiriusXM) nie jest dostępne, rekomenduje się użycie tylko modułu audio Bluetooth FUSION MS-BT100.
MS-BT200 wspiera kontrolę (Odtwarzanie/Pauza/Nastepny/Poprzedni) urządzenia mediów z zestawu FUSION Stereo. Wyświetlane są informacje o utworze takie jak tytuł, nazwa artysty i czas trwania, w zależności od możliwości Twojego telefonu i aplikacji odtwarzającej muzykę. MS-BT200 NIE zapewnia kontroli rozmów telefonicznych. Operowanie telefonem bez pomocy rak nie jest wspierane przez zestaw FUSION stereo.

Certyfikacja NMEA 2000:
Podłącz się do istniejącej sieci (wymagany dodatkowy kabel) i komunikuj się z certyfikowaną z FUSION-Link morską elektroniką za pomocą zdalnego przewodowego pilota FUSION MS-NRX200i wired remote controls.

FUSION-Link:
Wskaźniki wielofunkcyjne z certyfikacją NMEA 2000 mogą łączyć się z radiem RA205 poprzez sieć NMEA 2000. Po podłączeniu wskaźnik staje się centrum kontroli dla całego jachtu.

Odbiornik VHF:
Dostrajalny poziom szumu (squelch), skanowanie kanałów oraz obsługa prekonfigurowanych ustawień użytkownika.

Odtwarzanie video z iPoda & iPhone'a:
Przy pomocy opcjonalnej stacji MS-DKIPUSB (sprzedawana osobno) można zabezpieczyć iPoda lub iPhone'a przed działaniem środowiska morskiego, podczas gdy są ładowane. Kiedy stacja MS-DKIPUSB podłączona jest do kompatybilnego monitora, materiały video przechowywane na iPodzie lub iPhone można wyświetlać na ekranie.

Technologia MULTI-ZONE:
Dostrajaj głośność i poizom balansu w dwóch osobnych strefach na pokładzie swojego statku. Strefom mozna nadawać nazwy dla większej wygody (np. Strefa 1 może być nazwana "Sterownia"). Dla zlokalizowanej kontroli stref zainstaluj do dwóch zdalnych pilotów przewodowych MS-NRX200i. W instancjach, gdzie MS-NRX200i zainstalowany jest w sieci NMEA 2000, pilot może być skonfigurowany do wyświetlania danych wybieranych przez użytkownika z innych produktów NMEA 2000 podłączonych do tej samej sieci*** (np. Głębokość lub Prędkość nad wodą) Uwaga: MS-NRX200i to jedyne rozwiązanie przewodowego pilota zdalnej kontroli dla tego urządzenia, MS-WR600C lub MS-WR600G sa kompatybilne tylko z radiem MS-RA200.

 

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję

Neptun sklep żeglarski Gdynia oferuje Państwu szeroką gamę produktów związanych z żeglugą morską i śródlądową. Sklep żeglarski posiada w ofercie wyposażenie ratunkowe, do którego głównie zaliczamy tratwy ratunkowe i kamizelki oraz koła i pasy ratunkowe. Ponadto w sklepie kupisz czterosuwowy silnik zaburtowy honda, a także silnik zaburtowy mercury. Naturalnie jak są silniki zaburtowe to musi być i olej przekładniowy silnikowy oraz smary. W każdym rejsie potrzebny jest osprzęt jachtowy i elektronika jachtowa. Przenośne radio UKF, autopilot czy wiatromierz i nawigacja to dziś podstawa. Pomocnym okazuje się być ploter Raymarine posiadający mapy całej Europy i wbudowany GPS. W sklepie żeglarskim kupisz agregaty prądotwórcze inwertery oraz ładowarki i wiele innych rzeczy potrzebnych na jachcie.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.