Neptun24.pl

0,00 zł
Regulamin

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO www.Neptun24.pl

Regulamin Sklepu Internetowego „Neptun24” określa zasady składania zamówień oraz sprzedaży wyposażenia jachtów żaglowych i motorowych, za pośrednictwem Sklepu Internetowego www.neptun24.pl.

WARUNKI OGÓLNE ORAZ WARUNKI ZAMAWIANIA I SPRZEDAŻY:

Właścicielem Sklepu Internetowego www.neptun24.pl jest firma:

  Neptun Ship Service Ltd.

  ul. Polska 43,

  81-334 Gdynia.

  NIP: 586-02-24-115

  Regon: 190384415

  KRS: 0000062727

  Kapitał zakładowy: 252 000,00 PLN

  telefon /fax 058 621 68 00


 1. Zamówienia produktów można składać za pośrednictwem strony WWW znajdującej się pod adresem: http://www.neptun24.pl lub w serwisach aukcyjnych, na aukcjach wystawionych przez Sklep Internetowy lub drogą mailową.


 2. Zamówienia są przyjmowane 24 godziny na dobę przez cały rok.


 3. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 13.00, w Soboty, Niedziele oraz w święta będą rozpatrywane następnego dnia roboczego.


 4. Warunkiem koniecznym do realizacji zamówienia jest dokonanie rejestracji w systemie Sklepu Internetowego Neptun24. Niezbędne do potwierdzenia przyjęcia zamówienia jest podanie numeru telefonu oraz adresu e-mail. Zamówienia, których nie uda się potwierdzić w ciągu 3 dni roboczych, nie będą realizowane. Każde zamówienie przyjęte do realizacji zostanie potwierdzone telefonicznie lub drogą elektroniczną.

   

 5. Zamówienia potwierdzone do realizacji mogą być anulowane pod warunkiem, że zamówiony towar nie został przekazany Firmie Kurierskiej lub Poczcie Polskiej.

 6. Zamówienia, co do których istnieją jakiekolwiek wątpliwości będą weryfikowane przez obsługę sklepu, zamówienie takie może zostać anulowane przez Sklep. Zamawiający zostanie poinformowany o tym fakcie.

   

 7. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie lub u dostawców sklepu. W przypadku niedostępności towarów objętych zamówieniem Klient jest informowany o terminie dostępności tego towaru i przewidywanym terminie realizacji zamówienia. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany ceny towaru niedostępnego w chwili złożenia zamówienia z przyczyn niezależnych od sklepu tj. w przypadku zmiany cen przez producenta lub zmiany kursu walut. Zamawiający podejmuje decyzję o podtrzymaniu lub anulowaniu zamówienia na brakujący asortyment.

   

 8. Zamówiony towar będzie dostarczany przesyłką kurierską Firmy Schenker, lub za pośrednictwem Poczty Polskiej.

   

 9. Dostępne płatności: przedpłata na konto, pobranie.

   

 10. Opłata za przesyłki pocztowe wg cennika Poczty Polskiej. Za opóźnienia wynikające z działania

  Poczty Polskiej nie odpowiadamy.

   

 11. Koszty dostawy za pośrednictwem Firmy kurierskiej Schenker:

  - przedpłata na konto 20.00 zł

  - pobranie 25.00 zł


 12. Waga i wymiary paczki:

  Maksymalna waga 1 paczki – 30kg

  Najdłuższy bok paczki – 1,5m

  Objętość paczki – 0,2m3

   

 13. W przypadku przesyłek przekraczających dopuszczalną masę lub wymiary, koszt przesyłki będzie ustalany indywidualnie.

   

 14. W przypadku rezygnacji z odbioru towaru od kuriera lub listonosza, bez wcześniejszego poinformowania sklepu o rezygnacji z zakupu, kupujący zostanie obciążony kosztami transportu i obsługi w kwocie 36,60 zł brutto.

   

 15. Przy odbiorze przesyłki proszę sprawdzić przy kurierze, czy towar nie uległ uszkodzeniu podczas transportu. Koniecznie upewnić się, czy kwitowany jest odbiór odpowiedniej ilości paczek (w przypadku kilku paczkowych zamówień). W razie stwierdzenia uszkodzeń lub rozbieżności ilości paczek należy sporządzić odpowiedni protokół, na podstawie którego można będzie dochodzić odszkodowania.

   

 16. Ceny w Sklepie Internetowym Neptun24.pl wyrażone są w złotych polskich (PLN) i zawierają podatek VAT (ceny brutto). W przypadku zakupu towaru na który wprowadzona jest nieprawidłowa cena, przez obsługę sklepu bądź błąd serwera kupujący zostanie poinformowany o tym fakcie a zamówienie zostanie anulowane.

 17. Do każdej przesyłki dołączony jest dowód zakupu (faktura VAT lub paragon fiskalny). W przypadku, gdy Zamawiający jest płatnikiem podatku VAT (np. podmioty gospodarcze) uprasza się o wcześniejsze przesłanie danych niezbędnych do wystawienia faktury.


 18. Zamówienia realizowane są tylko na terytorium Polski.

   

 19. W przypadku wyboru sposobu płatności przedpłata na konto, towar jest wysyłany w momencie otrzymania środków pieniężnych na konto bankowe w wysokości 100% wartości zamówienia.

   

 20. Klient ma prawo do odstąpienia od umowy przez złożenie stosownego oświadczenia w terminie 10 dni od dnia dostarczenia towaru. Zwrot towarów wynikający ze skorzystania z prawa odstąpienia następuje staraniem i na koszt Klienta. Zwracany towar należy odesłać razem z otrzymanym wraz z nim paragonem lub fakturą oraz „oświadczeniem” o skorzystaniu z prawa zwrotu towaru. Zwracany towar musi być przesłany w oryginalnym i kompletnym opakowaniu oraz nie może nosić śladów użytkowania ( w tym montażu itp.). Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Zwrot ceny nastąpi w ciągu 5 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez Klienta lub przekazem pocztowym pod adresem wskazanym w zamówieniu. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi.

   

 21. Wszelkie zwroty wysyłane na koszt Sklepu Internetowego Neptun24.pl lub za pobraniem nie będą przyjmowane.

   

 22. Pieniądze za zwrócony produkt Klient otrzyma przelewem na wskazany w oświadczeniu numer rachunku bankowego w przeciągu 7 dni roboczych od momentu otrzymania zwróconego Produktu. Koszty odesłania produktu nie podlegają zwrotowi.

   

 23. Zawartość Sklepu Internetowego Neptun24.pl nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego art. 543. Wszelkie informacje na temat sprzętu w ofercie Sklepu są zgodne z danymi katalogowymi producentów. Sklep zastrzega sobie prawo do ewentualnych błędów.

   

 24. Sklep Internetowy Neptun24.pl działa zgodnie z wymogami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. Dostęp do tych danych mają tylko nieliczne uprawnione osoby. Zgromadzonych danych osobowych Sklep nie przekazuje, nie sprzedaje i nie użycza innym podmiotom. Wszyscy Klienci mają dostęp do swoich danych - mogą je weryfikować, modyfikować

  i usuwać.

   

 25. Złożenie zamówienia w Sklepie Internetowym Neptun24.pl oznacza akceptację postanowień regulaminu.

 

Neptun sklep żeglarski Gdynia oferuje Państwu szeroką gamę produktów związanych z żeglugą morską i śródlądową. Sklep żeglarski posiada w ofercie wyposażenie ratunkowe, do którego głównie zaliczamy tratwy ratunkowe i kamizelki oraz koła i pasy ratunkowe. Ponadto w sklepie kupisz czterosuwowy silnik zaburtowy honda, a także silnik zaburtowy mercury. Naturalnie jak są silniki zaburtowe to musi być i olej przekładniowy silnikowy oraz smary. W każdym rejsie potrzebny jest osprzęt jachtowy i elektronika jachtowa. Przenośne radio UKF, autopilot czy wiatromierz i nawigacja to dziś podstawa. Pomocnym okazuje się być ploter Raymarine posiadający mapy całej Europy i wbudowany GPS. W sklepie żeglarskim kupisz agregaty prądotwórcze inwertery oraz ładowarki i wiele innych rzeczy potrzebnych na jachcie.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.