0,00 zł

Garmin AIS 800 Blackbox Transceiver

4,602,00 zł

Producent: Garmin
Kod: 010-02087-00
Wysyłka:7 dni
Waga:4.00 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:sztukaAIS 800 Blackbox Transceiver

Pomaga unikać problemów na wodzie

  • Jest łatwy w użyciu i zapewnia niezawodną komunikację z innymi jednostkami pływającymi przez wysyłanie informacji o Twojej jednostce pływającej do innych odbiorników AIS znajdujących się w pobliżu przy jednoczesnym odbieraniu danych o obiektach AIS.
  • Transmisja o mocy 5 W klasy B/SO zapewnia jeszcze szybsze raportowanie pozycji1
  • Wbudowany moduł GPS ze złączem dla opcjonalnej anteny zewnętrznej
  • Interfejs NMEA 2000® zapewnia łatwą integrację ze zgodnymi ploterami oraz wielofunkcyjnymi wyświetlaczami morskimi
  • Wewnętrzny rozgałęźnik anteny VHF umożliwia odbieranie sygnałów VHF i AIS przez jedną antenę

Zwiększ poziom świadomości otoczenia i bezpieczeństwa na wodzie dzięki przetwornikowi Garmin AIS 800. Dzięki transmisji o mocy 5 W klasy B/CS zapewnia szybsze niż kiedykolwiek raportowanie pozycji.1 Wysyła informacje o Twojej jednostce pływającej do innych odbiorników AIS w pobliżu przy jednoczesnym odbieraniu danych o obiektach AIS. Przetwornik Garmin AIS 800 ma wewnętrzny rozgałęźnik anteny VHF umożliwiający odbieranie sygnałów VHF i AIS przez jedną antenę. Jest również wyposażony w moduł GPS (ze złączem dla opcjonalnej anteny zewnętrznej) oraz umożliwia bezproblemową integrację z systemem pokładowym firmy Garmin. Przetwornik jest wyposażony w interfejs NMEA 0183/2000®, który zapewnia łatwą integrację ze zgodnymi ploterami oraz wielofunkcyjnymi wyświetlaczami morskimi. A wszystko to mieści się w łatwej do zamontowania, niewielkiej czarnej skrzynce.

1Przy prędkości powyżej 14 węzłów.

Wymiary urządzenia (szer. x wys. x gł.): 24,9 x 18,0 x 6,4 cm (9,8 x 7,1 x 2,5 cala)

Masa: 1,9 kg (4,2 funta)

Zakres temperatur: od -20°C do 60°C (od -4°F do 140°F)

Klasa wodoszczelności : IPX7

Napięcie robocze: 9,6–31,2 V DC (akumulator łodzi 12 V DC lub 24 V DC)

Pobór prądu: maks. 2 A

Złącze anteny: S0-239 (50 Ω)

Maks. zysk anteny: 9 dB

Maks. impedancja portu: 50 Ω

Zużycie energii przez NMEA 2000: LEN=2

 

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję

Neptun sklep żeglarski Gdynia oferuje Państwu szeroką gamę produktów związanych z żeglugą morską i śródlądową. Sklep żeglarski posiada w ofercie wyposażenie ratunkowe, do którego głównie zaliczamy tratwy ratunkowe i kamizelki oraz koła i pasy ratunkowe. Ponadto w sklepie kupisz czterosuwowy silnik zaburtowy honda, a także silnik zaburtowy mercury. Naturalnie jak są silniki zaburtowe to musi być i olej przekładniowy silnikowy oraz smary. W każdym rejsie potrzebny jest osprzęt jachtowy i elektronika jachtowa. Przenośne radio UKF, autopilot czy wiatromierz i nawigacja to dziś podstawa. Pomocnym okazuje się być ploter Raymarine posiadający mapy całej Europy i wbudowany GPS. W sklepie żeglarskim kupisz agregaty prądotwórcze inwertery oraz ładowarki i wiele innych rzeczy potrzebnych na jachcie.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.