0,00 zł

Radiotelefon UKF Lowrance Link-6S GPS

1,199,00 zł

Producent: Lowrance
Kod: 000-14493-001
Wysyłka:48 godzin
Waga:2.00 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.Radiotelefon UKF Lowrance Link-6S z GPS

Morskie radio UKF DSC z wewnętrznym odbiornikiem GPS
Możliwość podłączenia w sieci NMEA2000 oraz NMEA0183
Intuicyjne sterowanie
Obrotowe pokrętło kanałów ułatwia szybki wybór kanałów, a duże i rozstawione przyciski zapewniają szybki dostęp 
do wszystkich kluczowych funkcji.
Dedykowane klawisze kanału 16 umożliwiają natychmiastowy dostęp do kanału alarmowego i znajdują się zarówno
na przednim panelu radia, jak i na czteroprzyciskowym mikrofonie. Klasa D zatwierdzona przez DSC Zgodny z DSC klasy D do automatycznego wywoływania alarmów. Funkcja nasłuchu trzech kanałów na raz.
Skanuje między bieżącym kanałem, kanałem alarmowym 16 i innym kanałem priorytetowym konfigurowanym
przez użytkownika (modele inne niż amerykańskie).
W modelach amerykańskich skanowanie między bieżącym kanałem a kanałami awaryjnymi 16 i 9.
Wszystkie kanały międzynarodowe Link-6S jest przeznaczony do użytku globalnego i obsługuje wszystkie kanały międzynarodowe, w tym USA i Kanadę. Tryb mojego kanału Wybierz ulubione kanały, aby uzyskać szybki i łatwy dostęp. Długie naciśnięcie pokrętła wyboru kanału powoduje przejście
do trybu My Channel, w którym można przewijać tylko wybrane ulubione za pomocą obrotowego pokrętła wyboru kanałów. Wiele trybów skanowania Przeglądaj wszystkie dostępne kanały lub tylko wybrane ulubione.
W obu trybach skanowania można opcjonalnie nadać priorytet kanałom awaryjnym, aby zmniejszyć ryzyko nieodebrania
połączeń alarmowych lub innych pilnych komunikatów bezpieczeństwa. Łatwy montaż w uchwycie lub montaż powierzchniowy. Dołączony wspornik umożliwia montaż na stole, nad głową lub ścianie.
Obsługiwana jest również instalacja powierzchniowa z łatwym montażem od przodu.

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję

Neptun sklep żeglarski Gdynia oferuje Państwu szeroką gamę produktów związanych z żeglugą morską i śródlądową. Sklep żeglarski posiada w ofercie wyposażenie ratunkowe, do którego głównie zaliczamy tratwy ratunkowe i kamizelki oraz koła i pasy ratunkowe. Ponadto w sklepie kupisz czterosuwowy silnik zaburtowy honda, a także silnik zaburtowy mercury. Naturalnie jak są silniki zaburtowe to musi być i olej przekładniowy silnikowy oraz smary. W każdym rejsie potrzebny jest osprzęt jachtowy i elektronika jachtowa. Przenośne radio UKF, autopilot czy wiatromierz i nawigacja to dziś podstawa. Pomocnym okazuje się być ploter Raymarine posiadający mapy całej Europy i wbudowany GPS. W sklepie żeglarskim kupisz agregaty prądotwórcze inwertery oraz ładowarki i wiele innych rzeczy potrzebnych na jachcie.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.