0,00 zł

SEAJET Samopolerująca farba przeciwporostowa do żaglówek – Antifouling 031 Samurai 0,75 L

99,00 zł

Producent: Seajet
Kod: Seajet 031
Wysyłka:48 godzin
Waga:1.00 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Kolor:

Ilość:szt.

SEAJET Samopolerująca farba przeciwporostowa do żaglówek 
Antifouling 031 Samurai 0,75 L

Samopolerująca farba przeciwporostowa na bazie tlenku miedzi. Nadaje się do wszystkich typów łodzi i jachtów do prędkości 40 węzłów. Nie zawiera związków cyny. Stosownie do swoich samopolerujących właściwości kontakt z wodą ma stale świeża powłoka biocydów co zapewnia bardzo skuteczną ochronę przed porastaniem oraz zapobiega tworzeniu się grubej powłoki antifoulingu na kadłubie. Nadaje się do stosowania na wody słodkie i słone. Nadaje się na wszystkie kadłuby za wyjątkiem aluminiowych. Nałożenie dwóch warstw zaleca się w celu osiągnięcia skutecznej ochrony kadłuba. Farba musi wyschnąć przez min. 12 godziny przed wodowaniem. Czas do wodowania nieograniczony.

  • Czas schnięcia: 6 godz. przy 20°C – ostatnia warstwa 12 godz.
  • Wydajność: 750 ml na 8 m2
  • Rozcieńczalnik: Seajet Thinner A (nie zaleca się rozcieńczać)
  • Kolory: jasny szary, czarny.

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję

Neptun sklep żeglarski Gdynia oferuje Państwu szeroką gamę produktów związanych z żeglugą morską i śródlądową. Sklep żeglarski posiada w ofercie wyposażenie ratunkowe, do którego głównie zaliczamy tratwy ratunkowe i kamizelki oraz koła i pasy ratunkowe. Ponadto w sklepie kupisz czterosuwowy silnik zaburtowy honda, a także silnik zaburtowy mercury. Naturalnie jak są silniki zaburtowe to musi być i olej przekładniowy silnikowy oraz smary. W każdym rejsie potrzebny jest osprzęt jachtowy i elektronika jachtowa. Przenośne radio UKF, autopilot czy wiatromierz i nawigacja to dziś podstawa. Pomocnym okazuje się być ploter Raymarine posiadający mapy całej Europy i wbudowany GPS. W sklepie żeglarskim kupisz agregaty prądotwórcze inwertery oraz ładowarki i wiele innych rzeczy potrzebnych na jachcie.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.