0,00 zł
Ploter Raymarine Element 7 S z Wi-FI & GPS
Szybki podgląd
2,380,00 zł
Ploter Raymarine Element 7 S z Wi-FI & GPS z przetwornikiem pawężowym.
Szybki podgląd
2,692,00 zł
Ploter Raymarine Element 7 S z Wi-FI & GPS z przetwornikiem przez kadłub.
Szybki podgląd
3,168,00 zł
Pompa ciśnieniowa Vetus 13,2 Litrów 12V
Szybki podgląd
340,00 zł
Lornetka morska Vetus Bino1 7x50
Szybki podgląd
290,00 zł
Antena DVB-T2 VESPER VISION
Szybki podgląd
2,900,00 zł
Trójkąt nawigacyjny PN63
Szybki podgląd
23,00 zł 20,00 zł
Trójkąt nawigacyjny PN64 32 cm
Szybki podgląd
35,00 zł
Przenośnik nawigacyjny PN53
Szybki podgląd
66,00 zł 60,00 zł

Środek do usuwania zanieczyszczeń olejowych

30,00 zł

Kod: U.N.200Y
Wysyłka:48 godzin
Waga:0.00 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

R.S. 20 Y

Środek do usuwania zanieczyszczeń olejowych

 R.S. 20 Y jest to bardzo skuteczny i ekonomiczny środek alkaiczny, zawierający substancje powierzchniowo ndash; czynne. Dzięki swoim absorpcyjnym właściwościom, jest niezastąpiony w usuwaniu wszelkiego rodzaju zabrudzeń organicznych, takich jak resztki oleju, sadzy lub palonej żywicy oraz resztek paliwa ciężkiego. Doskonale radzi sobie rownież z czyszczeniem silnikow, zęz etc. Bardzo skuteczny w czyszczeniu płytek okładzinowych, ściennych oraz podłogowych. Dużym atutem R.S. 20 Y są właściwości dezynfekujące, pozwalające na kompleksowe czyszczenie mocno zabrudzonych pomieszczeń kuchennych (kubryk, kambuz) oraz odtłuszczające, dające możliwość przygotowania danej powierzchni do malowania lub lakierowania.

R.S. 20 Y przeznaczony jest do wszelkiego rodzaju tworzyw sztucznych, aluminium oraz stali nierdzewnej.

R.S. 20 Y ulega rozpadowi biologicznemu w prawie 100%, co czyni produkt ten bezpiecznym dla Środowiska.

 

Sposob użycia


W zależności od stopnia zanieczyszczenia, przygotować wodny roztwor środka w stosunku od 1:1 do 1:100. Nanosić myjką ciśnieniową na zabrudzoną powierzchnię z dołu do gory. Po chwili oddziaływania, spłukać strumieniem wody, o ile to możliwe, pod wysokim ciśnieniem. Nie nanosić na gorące powierzchnie.

 

Przed zastosowaniem preparatu zaleca się sprawdzić jego działanienanosząc go na niewielki fragment czyszczonej powierzchni.

Skład


Wodorotlenek sodowy, jonowe środki powierzchniowo - czynne 5 - 15, niejonowe środki powierzchniowo - czynne mniej niż 5.

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję

Neptun sklep żeglarski Gdynia oferuje Państwu szeroką gamę produktów związanych z żeglugą morską i śródlądową. Sklep żeglarski posiada w ofercie wyposażenie ratunkowe, do którego głównie zaliczamy tratwy ratunkowe i kamizelki oraz koła i pasy ratunkowe. Ponadto w sklepie kupisz czterosuwowy silnik zaburtowy honda, a także silnik zaburtowy mercury. Naturalnie jak są silniki zaburtowe to musi być i olej przekładniowy silnikowy oraz smary. W każdym rejsie potrzebny jest osprzęt jachtowy i elektronika jachtowa. Przenośne radio UKF, autopilot czy wiatromierz i nawigacja to dziś podstawa. Pomocnym okazuje się być ploter Raymarine posiadający mapy całej Europy i wbudowany GPS. W sklepie żeglarskim kupisz agregaty prądotwórcze inwertery oraz ładowarki i wiele innych rzeczy potrzebnych na jachcie.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.